TFA Basic plugins (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Confirm
vi: Xác nhận

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Disable
vi: Tắt

en: Save
vi: Lưu

en: Skip
vi: Bỏ qua

en: Current password
vi: Mật khẩu hiện tại

en: Incorrect password.
vi: Mật khẩu không đúng.
