TFA Basic plugins (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Confirm
da: Bekræft

en: Cancel
da: Annullér

en: Disable
da: Deaktivér

en: Save
da: Gem

en: Security
da: Sikkerhed

en: Resend
da: Gensend

en: Cookie domain
da: Cookie-domæne

en: Current password
da: Nuværende adgangskode
