TFA Basic plugins (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Confirm
he: אישור

en: Cancel
he: ביטול

en: Disable
he: השבתה

en: Save
he: שמירה

en: Security
he: אבטחה

en: SMS
he: מסרון

en: Current password
he: סיסמה נוכחית
