TFA Basic plugins (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (52 entries)

en: Confirm
hu: Megerősít

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Disable
hu: Letiltás

en: Save
hu: Mentés

en: Security
hu: Biztonság

en: Skip
hu: Kihagy

en: Resend
hu: Újraküldés

en: Verify
hu: Ellenőriz

en: Current password
hu: Jelenlegi jelszó

en: Mobile phone number
hu: Mobiltelefonszám

en: Skip and finish
hu: Átugrás és befejezés

en: Incorrect password.
hu: Hibás jelszó.

en: Invalid code.
hu: Érvénytelen kód.

en: Verification Code
hu: Megerősítő kód

en: TFA application
hu: TFA alkalmazás

en: Set up application
hu: Alkalmazás beállítása

en: Reset application
hu: Alkalmazás visszaállítása

en: Trusted browsers
hu: Megbízható böngészők

en: TFA settings and data will be lost. %name can re-enable TFA again from their profile.
hu: A TFA beállítások és a kapcsolódó adatok elvesznek. %name később újra engedélyezheti a TFA-t a felhasználói fiókjában.

en: Are you sure you want to disable your two-factor authentication setup?
hu: A kétfaktoros hitelesítés biztosan letiltható?

en: Your settings and data will be lost. You can re-enable two-factor authentication again from your profile.
hu: A TFA beállítások és a kapcsolódó adatok elvesznek. A kétfaktoros hitelesítés később bármikor újra engedélyezhető a felhasználói fiókban.

en: Confirm your current password
hu: A jelenlegi jelszó megerősítése

en: TFA disable canceled.
hu: A TFA letiltása visszavonva.

en: TFA has been disabled.
hu: A TFA letiltásra került.

en: Enter your current password to continue.
hu: A folytatáshoz be kell írni a jelenlegi jelszót.

en: There was an error during TFA setup. Your settings have not been saved.
hu: Hiba lépett fel a TFA beállítása közben. A beállítások nem lettek elmentve.

en: Application code verified.
hu: Az alkalmazás kódja ellenőrizve.

en: TFA setup complete.
hu: A TFA beállítása befejeződött.

en: Set up TFA for account
hu: TFA beállítása a fiókhoz

en: TFA disable
hu: TFA letiltása

en: TFA setup
hu: TFA beállítása

en: You have no unused codes available.
hu: Nem érhető el több felhasználatlan kód.

en: Invalid recovery code.
hu: Érvénytelen helyreállítási kód.

en: Unable to deliver the code. Please contact support.
hu: Nem sikerült kézbesíteni a kódot. Kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot.

en: Code resent
hu: Kód újraküldve

en: Verify and save
hu: Ellenőrzés és mentés

en: Application verification code
hu: Alkalmazás ellenőrző kód

en: Invalid application code. Please try again.
hu: Érvénytelen alkalmazás kód. Érdemes újrapróbálkozni.

en: Install authentication code application on your mobile or desktop device:
hu: Hitelesítőkód-alkalmazás telepíthető a mobil vagy asztali eszközre:

en: Enter this code into your two-factor authentication app or scan the QR code below.
hu: Be kell írni ezt a kódot szövegesen a hitelesítőkód-alkalmazásba, vagy ha az támogatja, az eszköz kamerájával az alábbi QR-kód is beolvasható.

en: A verification code will be generated after you scan the above QR code or manually enter the setup code. The verification code is six digits long.
hu: A rendszer egy hatjegyű ellenőrző kódot állít elő a beállítási kód szövegesen való megadását vagy a fenti QR-kód beolvasását követően.

en: Not recommended if you are on a public or shared computer.
hu: Publikus vagy megosztott számítógép használata esetén nem javasolt.

en: Trust this browser?
hu: Megbízható ez a böngésző?

en: Name this browser
hu: Böngésző elnevezése

en: Existing browsers
hu: Hozzáadott böngészők

en: @name (current browser)
hu: @name (jelenlegi böngésző)

en: Generate verification codes from a mobile or desktop application.
hu: Ellenőrző kódok előállítása mobil vagy asztali alkalmazásból.

en: Browsers that will not require a verification code during login.
hu: Böngészők, amelyekhez nem lesz szükség ellenőrző kódra a bejelentkezés során.

en: Application codes not enabled.
hu: Az alkalmazáskódok nincsenek engedélyezve.

en: One setup step remaining. | @count TFA setup steps remain.
hu[0]: 1 TFA-beállítási lépés van hátra.
hu[1]: @count TFA-beállítási lépés van hátra.

en: Contact support to reset your access
hu: A hozzáférés visszaállításához fel kell keresni az ügyfélszolgálatot

en: TFA setup canceled.
hu: TFA beállítása megszakítva.
