TFA Basic plugins (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Confirm
km: អះអាង

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Disable
km: បិទ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Current password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់​បច្ចុប្បន្ន
