TFA Basic plugins (7.x-1.2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Confirm
sq: Konfirmo

en: Cancel
sq: Anulo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Save
sq: Ruaj

en: Current password
sq: Fjalëkalimi aktual
