TFA Basic plugins (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Confirm
ja: 確認

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Disable
ja: 無効

en: Save
ja: 保存

en: Security
ja: セキュリティー

en: Skip
ja: スキップ

en: Current password
ja: 現在のパスワード

en: Mobile phone number
ja: 携帯電話番号

en: Skip and finish
ja: スキップと終了
