TFA Basic plugins (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Current password
ne: वर्तमान पासवर्ड
