TFA Basic plugins (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (157 entries)

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Save
nl: Opslaan

en: Send SMS
nl: SMS versturen

en: Security
nl: Beveiliging

en: Skip
nl: Overslaan

en: Resend
nl: Opnieuw verzenden

en: Verify
nl: Controleren

en: Cookie domain
nl: Cookiedomein

en: Current password
nl: Huidig wachtwoord

en: Mobile phone number
nl: Mobiel telefoonnummer

en: Skip and finish
nl: Overslaan en afronden

en: Incorrect password.
nl: Ongeldig wachtwoord.

en: Invalid code.
nl: Ongeldige code.

en: Verification Code
nl: Verificatiecode

en: TFA application
nl: TFA-toepassing

en: Set up application
nl: TFA-toepassing instellen

en: Reset application
nl: Toepassing opnieuw instellen

en: Set up SMS delivery
nl: SMS-verzenden instellen

en: Reset SMS delivery
nl: SMS-verzenden opnieuw instellen

en: Trusted browsers
nl: Vertrouwde browsers

en: Set trusted browsers
nl: Vertrouwde browsers instellen

en: Recovery codes
nl: Herstelcodes

en: Get recovery codes
nl: Herstelcodes opvragen

en: View unused recovery codes
nl: Ongebruikte herstelcodes tonen

en: Get new recovery codes
nl: Nieuwe herstelcodes opvragen

en: Are you sure you want to disable TFA on account %name?
nl: Weet u zeker dat u TFA wilt uitschakelen voor %name?

en: TFA settings and data will be lost. %name can re-enable TFA again from their profile.
nl: TFA-instellingen en gegevens gaan verloren. %name kan TFA opnieuw inschakelen via uw profielpagina.

en: This account is required to have TFA enabled per the 'require TFA' permission on one of their roles. Disabling TFA will remove their ability to log back into the site. If you continue, consider also removing the role so they can authenticate and setup TFA again.
nl: Dit account moet verplicht TFA gebruiken. Als TFA uitgeschakeld wordt kan deze gebruiker niet meer inloggen. Als u hiermee doorgaat moet u misschien de rol die het inloggen met TFA verplicht uitschakelen zodat TFA opnieuw ingesteld kan worden.

en: Are you sure you want to disable your two-factor authentication setup?
nl: Weet u zeker dat u de TFA-instellingen wilt uitschakelen?

en: Your settings and data will be lost. You can re-enable two-factor authentication again from your profile.
nl: Uw instellingen worden verwijderd. U kunt TFA opnieuw activeren in uw profiel.

en: Your account must have at least one two-factor authentication method enabled. Continuing will disable your ability to log back into this site.
nl: Voor uw account moet minstens één TFA-methode ingeschakeld zijn. Als u doorgaat kan u niet meer inloggen in de site.

en: Your settings and data will be lost and you will be unable to log back into the site. To regain access contact a site administrator.
nl: Uw instellingen en gegevens worden verwijderd en u kan niet meer inloggen in de site. Om weer toegang te krijgen moet u contact opnemen met een beheerder.

en: Confirm your current password
nl: Bevestig uw huidige wachtwoord

en: TFA disable canceled.
nl: Uitschakelen van TFA geannuleerd.

en: TFA has been disabled.
nl: TFA is uitgeschakeld.

en: Enter your current password to alter TFA settings for account %name.
nl: Uw huidige wachtwoord invoeren om TFA-instellingen aan te passen voor account %name.

en: Enter your current password to continue.
nl: Voer uw huidige wachtwoord in om door te gaan.

en: TFA setup - Application
nl: TFA instellen - Toepassing

en: Note: You should delete the old account in your mobile or desktop app before adding this new one.
nl: Let op: U moet het oude account verwijderen voordat u deze nieuwe toevoegt.

en: TFA setup - Trusted browsers
nl: TFA instellen - Vertrouwde browsers

en: TFA setup - Recovery codes
nl: TFA instellen - Herstelcodes

en: Return to account TFA overview
nl: Terug naar het TFA-overzicht van dit account

en: TFA setup - SMS
nl: TFA instellen - SMS

en: Enter your mobile phone number that can receive SMS codes. A code will be sent to this number for validation.
nl: Vul uw mobiele telefoonnumer in zodat u SMS-codes kan ontvangen. Er wordt een controlecode naar dit nummer verzonden om het te valideren.

en: This number is stored on your account under field %label.
nl: Dit nummer is in uw account opgeslagen in het veld %label.

en: Disable SMS delivery
nl: SMS-verzenden uitschakelen

en: A code was sent to @number. It may take up to a minute for its arrival.
nl: Er is een code verzonden naar @number. Het kan een minuut duren voordat hij afgeleverd wordt.

en: If the code does not arrive or you entered the wrong number skip this step to continue without SMS delivery. You can enable it after completing the rest of TFA setup.
nl: Als de code niet aankomt of u heeft een verkeerd nummer ingevuld, dan kan u verder gaan zonder SMS-verzenden in te schakelen. U kan dit inschakelen nadat de rest van de TFA-instellingen zijn afgerond.

en: If the code does not arrive or you entered the wrong number click here to start over.
nl: Als de code niet aankomt of u heeft een verkeerd nummer ingevuld, klik dan hier om opnieuw te beginnen.

en: TFA SMS delivery disabled.
nl: TFA SMS-verzenden uitgeschakeld.

en: There was an error during TFA setup. Your settings have not been saved.
nl: Het instellen van TFA ging fout. Uw instellingen zijn niet opgeslagen.

en: Application code verified.
nl: Applicatie-code gecontroleerd.

en: TFA setup complete.
nl: TFA instellen afgerond.

en: TFA disabled for user @name UID !uid
nl: TFA uitgeschakeld voor gebruiker @name UID !uid

en: TFA SMS disabled for user @name UID !uid
nl: TFA SMS uitgeschakeld voor @name met UID !uid

en: TFA enabled for user @name UID !uid
nl: TFA aangezet voor gebruiker @name met UID !uid

en: Set up TFA for account
nl: TFA instellen voor account

en: Allow users to set up TFA for their account. Users with "administer users" permission can edit other account's TFA.
nl: Sta gebruikers toe om TFA in te stellen voor hun account. Gebruikers met de permissie 'Gebruikers beheren' kunnen de TFA-instellingen voor alle accounts beheren.

en: If you are having trouble click "Can't access your account?" for further authentication options.
nl: Als aanmelden niet lukt, klik dan op "Geen toegang tot uw account?" voor andere authenticatie-opties.

en: Number does not match expected patterns.
nl: Het nummer heeft niet de verwachtte indeling.

en: Domain to set for the trusted browser TFA cookie.
nl: Domein ingesteld voor de TFA-cookie van vertrouwde browsers.

en: Twilio account SID
nl: Twilio-account SID

en: Twilio account SID from twilio.com.
nl: Twilio-account SID van twilio.com.

en: Twilio account token
nl: Twilio-account token

en: Private Twilio account token from twilio.com.
nl: Persoonlijk Twilio-account token van twilio.com.

en: SMS mobile number
nl: SMS mobiel nummer

en: Account field that stores mobile numbers.
nl: Account-veld voor mobiele telefoonnummers.

en: Not available for use because Twilio PHP library is not installed. See TFA Basic README.txt.
nl: Niet beschikbaar omdat de PHP-bibliotheek Twilio niet geïnstalleerd is. Zie TFA Basic README.txt.

en: Cookie domain is required if Trusted Browser plugin is enabled.
nl: Het cookiedomein is vereist als de Trusted Browser-plugin is ingeschakeld.

en: Account SID is required if Twilio SMS plugin is enabled.
nl: Account-SID is vereist als de Twilio SMS-plugin is ingeschakeld.

en: Account token is required if Twilio SMS plugin is enabled.
nl: Accounttoken is vereist als de Twilio SMS-plugin is ingeschakeld.

en: An account field for mobile number storage is required to use the Twilio SMS plugin. Consult TFA Basic README.txt for more info.
nl: Een accountveld voor een mobiele-telefoonnummer is vereist om de Twilio SMS-plugin te gebruiken. Raadpleeg TFA Basic README.txt voor meer informatie.

en: Your @site_name account now has two-factor authentication
nl: Uw account op @site_name is nu voorzien van tweetrapsverificatie

en: Your @site_name account no longer has two-factor authentication
nl: Uw account op @site_name is niet meer voorzien van tweetrapsverificatie

en: [user:name],
    
    Thanks for configuring two-factor authentication on your @site_name account!
    
    This additional level of security will help to ensure that only you are able to log in to your account.
    
    If you ever lose the device you configured, you should act quickly to delete its association with this account.
    
    -- @site_name team
nl: [user:name],
    
    Bedankt voor het instellen van tweeledige verificatie voor uw account op @site_name!
    
    Dit extra beveiligingsniveau versterkt de zekerheid dat alleen uzelf toegang hebt tot uw account.
    
    Mocht u uw apparaat kwijtraken, zorg dan dat de koppeling met dit account zo snel mogelijk verbroken wordt.
    
    --
    Het team van @site_name

en: [user:name],
    
    Two-factor authentication has been disabled on your account.
    
    If you did not take this action, please contact a site administrator immediately.
    
    -- @site_name team
nl: [user:name],
    
    Tweetrapsverificatie is uitgezet voor uw account.
    
    Heeft u dat niet gedaan? Neem dan contact op met de beheerder van de site.
    
    -- @site_name team

en: Removed !num TFA trusted browsers older than !time
nl: !num TFA-vertrouwde browsers ouder dan !time verwijderd

en: TFA disable
nl: TFA uitschakelen

en: TFA setup
nl: TFA instellen

en: TFA - Unused recovery codes
nl: TFA - Ongebruikte herstelcodes

en: TFA plugins for Time-based One Time Passwords, Trusted Browsers, Recovery Codes, and Twilio SMS
nl: TFA-plugins voor op tijd gebaseerde eenmalige wachtwoorden (TOTP), vertrouwde browsers, herstelcodes en Twilio-sms

en: Enter one of your recovery codes
nl: Een van uw herstelcodes invoeren

en: You have no unused codes available.
nl: Er zijn geen ongebruikte codes beschikbaar.

en: Invalid recovery code.
nl: Onjuiste herstelcode.

en: Your recovery codes
nl: Uw herstelcodes

en: Used TFA recovery code !id by user !uid
nl: TFA-herstelcode !id gebruikt door gebruiker !uid

en: Unable to deliver the code. Please contact support.
nl: Kan de code niet versturen. Neem contact op met support.

en: Enter @length-character code sent to your device.
nl: Voer @length-character code in die naar uw apparaat is verzonden.

en: Code resent
nl: Code opnieuw verzonden

en: Unable to deliver code to that number.
nl: Kan code niet verzenden naar dit nummer.

en: Verify and save
nl: Controleren en opslaan

en: Invalid code. Please try again.
nl: Ongeldige code. Probeer het alstublieft opnieuw.

en: Message !id sent to user !uid on @sent
nl: Bericht !id verzonden naar gebruiker !uid op @sent

en: Application verification code
nl: Verificatiecode

en: Verification code is application generated and !length digits long.
nl: Verificatiecode is door de toepassing gegenereerd en !length tekens lang.

en: Invalid application code. Please try again.
nl: Ongeldige applicatiecode. Probeer het alstublieft opnieuw.

en: Install authentication code application on your mobile or desktop device:
nl: Verificatiecodetoepassing installeren op uw mobiele apparaat of computer:

en: <p>The two-factor authentication application will be used during this setup and for generating codes during regular authentication. If the application supports it, scan the QR code below to get the setup code otherwise you can manually enter the text code.</p>
nl: De toepassing voor tweeledige verificatie wordt zowel tijdens deze installatie gebruikt als voor het genereren van codes tijdens normale verificatie. Als de toepassing dit ondersteunt, scant u de QR-code hieronder om de instellingscode te verkrijgen of voer de tekst handmatig in.

en: Enter this code into your two-factor authentication app or scan the QR code below.
nl: Voer deze code in in de app voor tweeledige verificatie of scan de QR-code hieronder.

en: A verification code will be generated after you scan the above QR code or manually enter the setup code. The verification code is six digits long.
nl: Na het scannen van bovenstaande QR-code of handmatig invoeren van de installatiecode wordt een verificatiecode gegenereerd. Deze code is zes cijfers lang.

en: Not recommended if you are on a public or shared computer.
nl: Niet aangeraden als u gebruikt maakt van een publieke of gedeelde computer.

en: Trust this browser?
nl: Deze browser vertrouwen?

en: Name this browser
nl: Deze browser een naam geven

en: Existing browsers
nl: Huidige browsers

en: @name (current browser)
nl: @name (huidige browser)

en: Set trusted browser for user UID !uid, browser @name
nl: Vertrouwde browser ingesteld voor gebruikers-UID !uid, browser @name

en: Removed !num TFA trusted browsers during trusted browser setup
nl: !num TFA-vertrouwde browsers verwijderd tijdens het instellen van een vertrouwde browser

en: Two-factor authentication (TFA) provides additional security for your account. With TFA enabled, you log in to the site with a verification code in addition to your username and password.
nl: Tweetrapsverificatie (TFA) biedt extra beveiliging voor uw account. Als TFA is ingeschakeld, meldt u zich aan op de site met een verificatiecode naast uw gebruikersnaam en wachtwoord.

en: Status: <strong>TFA enabled</strong>, set !time. <a href="!url">Disable TFA</a>
nl: Status: <strong>TFA ingeschakeld</strong>, op !time. <a href="!url">TFA uitschakelen</a>

en: Status: <strong>TFA disabled</strong>, set !time.
nl: Status: <strong>TFA uitgeschakeld</strong>, op !time

en: Generate verification codes from a mobile or desktop application.
nl: Genereer verificatiecodes op uw mobiele apparaat of computer.

en: Receive verification code via SMS.
nl: Verificatiecode via SMS ontvangen.

en: Deliver to @number
nl: Versturen naar @number

en: Browsers that will not require a verification code during login.
nl: Browsers die geen verificatiecode bij aanmelding nodig hebben.

en: Pre-generated, one-time-use codes intended as a fallback should other methods be unavailable.
nl: Vooraf gegenereerde eenmalig te gebruiken codes, bedoeld om op terug te vallen als andere methoden niet beschikbaar zijn.

en: Application codes not enabled.
nl: Applicatiecodes niet ingeschakeld.

en: SMS code delivery not enabled.
nl: Code verzenden via SMS is niet ingeschakeld.

en: SMS code verified.
nl: SMS-code geverifieerd.

en: Browser not saved.
nl: Browser niet opgeslagen.

en: Browser saved.
nl: Browser is opgeslagen.

en: Recovery codes not saved.
nl: Herstelcodes niet opgeslagen.

en: Saved recovery codes.
nl: Herstelcodes zijn opgeslagen.

en: One setup step remaining. | @count TFA setup steps remain.
nl[0]: Nog een stap.
nl[1]: Nog @count stappen.

en: Login disallowed. You are required to set up two-factor authentication. Please contact a site administrator.
nl: Aanmelden is niet toegestaan. U moet tweetrapsverificatie instellen. Neem contact op met de beheerder van de site.

en: Roles required to have set up TFA
nl: Rollen waarvoor TFA verplicht ingeschakeld is

en: Login will be denied to an account without TFA setup and any matching role.
nl: Aanmelden met een account zonder TFA en een passende rol wordt geweigerd.

en: Twilio account number
nl: Twilio-accountnummer

en: Private Twilio account number from twilio.com.
nl: Persoonlijk Twilio-accountnummer.

en: Twilio message text
nl: Twilio-berichttekst

en: Text to be sent to the user. Use !code for the verification code.
nl: Tekst die naar de gebruiker moet worden gestuurd. Gebruik !code voor de verificatiecode.

en: Contact support to reset your access
nl: Neem contact op met de beheerder om uw account te resetten.

en: Help page text
nl: Helppagina-tekst

en: Text to display on help page. Plain text only.
nl: Tekst om weer te geven op de helppagina. Alleen tekst zonder opmaak.

en: Account number is required if Twilio SMS plugin is enabled.
nl: Accountnummer is vereist als Twilio SMS-plugin is ingeschakeld.

en: Message text is required if Twilio SMS plugin is enabled.
nl: Berichttekst is vereist als Twilio SMS-plugin is ingeschakeld.

en: Message text must include token !code.
nl: De berichttekst moet de token !code bevatten.

en: Recovery codes were generated when you first set up TFA. Format: XXX XX XXX
nl: Herstelcodes zijn gegenereerd toen u TFA voor het eerst instelde. De notatie is: XXX XX XXX

en: Print, save, or write down these codes for use in case you are without your application and need to log in.
nl: Druk deze codes af, sla ze op of schrijf ze over als u zonder authenticatietoepassing toch wilt aanmelden.

en: Invalid code, it was recently used for a login. Please wait for the application to generate a new code.
nl: Ongeldige code, deze is onlangs gebruikt om in te loggen. Wacht tot de applicatie een nieuwe code genereert.

en: Trusted browsers are a method for simplifying login by avoiding verification code entry for a set amount of time, !time days from marking a browser as trusted. After !time days, to log in you'll need to enter a verification code with your username and password during which you can again mark the browser as trusted.
nl: Vertrouwde browsers geven de mogelijkheid om binnen een bepaalde periode snel aan te melden zonder verificatiecode. In dit geval wordt de browser !time dagen vertrouwd. Daarna moet u opnieuw met verificatiecode aanmelden om de browser te laten vertrouwen.

en: Optionally, name the browser on your browser (e.g. "home firefox" or "office desktop windows"). Your current browser user agent is %browser
nl: Optioneel: geef de browser een beschrijvende naam (bijv. 'Firefox thuis' of 'Windows op kantoor'). Uw huidige type browser is %browser

en: Leave checked to keep these browsers in your trusted log in list.
nl: Laat deze optie aangevinkt om deze browsers in uw vertrouwde inloglijst te houden.

en: Not available for use
nl: Niet beschikbaar

en: @browser, expires !expiration
nl: @browser, verloopt !expiration

en: @browser, expires !expiration, last used !time
nl: @browser, verloopt !expiration, laatst gebruikt !time

en: The phone number must only contain digits, space, hyphen or plus.
nl: Het telefoonnummer mag alleen cijfers, spaties, een koppelteken of plus bevatten.

en: Validate phone numbers against NANP
nl: Valideer telefoonnummers met NANP

en: If enabled phone numbers will be checked against the North American Numbering Plan.
nl: Indien ingeschakeld, worden telefoonnummers vergeleken met het Noord-Amerikaanse nummerplan.

en: Twilio send message error to user !uid. Status code: @code, message: @message, link: @link
nl: Twilio: fout bij verzenden van bericht naar gebruiker !uid. Statuscode: @code, bericht: @message, link: @link

en: Remember this browser for @interval?
nl: Onthoud deze browser voor @interval?

en: Expires !expiration
nl: Verloopt !expiration

en: Expires !expiration, last used for log in !time
nl: Verloopt !expiration, laatst gebruikt om !time

en: Remove sensitive TFA data.
nl: Verwijder vertrouwelijke TFA gegevens.

en: <div class="error messages">An account field for mobile number storage is required to use the Twilio SMS plugin. Consult TFA Basic README.txt for more info.</div>
nl: <div class ="error messages">Een accountveld voor een mobiele-telefoonnummer is vereist om de Twilio SMS-plugin te gebruiken. Raadpleeg TFA Basic README.txt voor meer informatie. </div>

en: TFA setup canceled.
nl: TFA instellen geannuleerd.
