TFA Basic plugins (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Save
uk: Зберегти

en: Send SMS
uk: Надіслати SMS

en: Security
uk: Безпека

en: Skip
uk: Пропустити

en: Resend
uk: Надіслати ще раз

en: SMS
uk: СМС

en: Verify
uk: Перевірити

en: Current password
uk: Поточний пароль

en: Mobile phone number
uk: Номер мобільного телефону

en: Incorrect password.
uk: Некоректний пароль.
