Taxonomy File Tree (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Group
eu: Taldea

en: Type
eu: Mota

en: Download
eu: Deskargatu

en: File
eu: Fitxategi

en: Weight
eu: Pisua

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Add
eu: Gehitu

en: Files
eu: Fitxategiak

en: more info
eu: argibide gehiago

en: Last modified
eu: Azken aldaketa
