Taxonomy File Tree (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Group
ro: Grup

en: Type
ro: Tip

en: Download
ro: Descarcă

en: File
ro: Fișier

en: Weight
ro: Greutate

en: Parent
ro: Părinte

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: Add
ro: Adaugă

en: Files
ro: Fișiere

en: Root
ro: Rădăcină

en: Add file
ro: Adaugă fișier

en: Last modified
ro: Ultima modificare

en: cancel
ro: revocare

en: Upload a new file
ro: Încarcă un fișier nou

en: Access full file tree
ro: Accesați arborele complet de fișiere

en: Administer Taxonomy file tree
ro: Administrați arborele de fișiere taxonomie

en: Reorder terms
ro: Rearanjează termeni

en: Add new folders
ro: Adaugă dosare noi

en: Remove folders
ro: Șterge dosare

en: Archive folders
ro: Arhivează dosare
