Taxonomy File Tree (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: File
ug: ھۆججەت

en: Name
ug: ئىسىم

en: Add
ug: قوشۇش
