Taxonomy File Tree (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Group
vi: Nhóm

en: Type
vi: Kiểu

en: Download
vi: Tải về

en: File
vi: Tập tin

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Parent
vi: Cấp trên

en: Name
vi: Tên

en: edit
vi: sửa

en: Save
vi: Lưu

en: Add
vi: Thêm

en: Files
vi: Các tập tin

en: Folder
vi: Thư mục

en: Root
vi: Gốc

en: Add file
vi: Thêm tập tin

en: Last modified
vi: Lần sửa cuối
