Taxonomy File Tree (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Group
hi: समूह

en: Type
hi: प्रकार

en: Download
hi: डाउनलोड

en: File
hi: फ़ाइल

en: Weight
hi: मान

en: Parent
hi: मूल जनक

en: Name
hi: नाम

en: edit
hi: संपादन करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Add
hi: जोड़ें

en: Files
hi: दस्तावेज

en: Last modified
hi: अंतिम बार संशोधित
