Taxonomy File Tree (7.x-1.1) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Files
ht: Fichye
