Taxonomy File Tree (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Group
ps: ګروپ

en: Type
ps: بڼه

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: File
ps: دوتنه

en: Weight
ps: وزن

en: Parent
ps: پلرين

en: Name
ps: نوم

en: Add
ps: زیاتول
