Taxonomy File Tree (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Group
ru: Группа

en: Type
ru: Тип

en: Download
ru: Скачать

en: File
ru: Файл

en: Weight
ru: Вес

en: Parent
ru: Родитель

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: Save
ru: Сохранить

en: Add
ru: Добавить

en: Files
ru: Файлы

en: more info
ru: подробнее

en: Folder
ru: Папка

en: Root
ru: Корень

en: Add file
ru: Добавить файл

en: Last modified
ru: Последний измененный

en: cancel
ru: отмена

en: Upload a new file
ru: Загрузить новый файл
