TheCompany (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Add new comment
my: မှတ်ချက်အသစ် ရေးရန်

en: You are here
my: သင်ဒီနေရာမှာပါ

en: Main menu
my: ပင်မ menu

en: Secondary menu
my: ဒုတိယ menu
