TheCompany (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: You are here
eu: Hemen zaude

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: Secondary menu
eu: Bigarren mailako menua

en: Facebook profile url
eu: Facebook-ko profilaren URL-a
