TheCompany (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Slideshow
is: Skyggnusýning

en: Content
is: Innihald

en: Comments
is: Ummæli

en: Search
is: Leit

en: Footer
is: Fótur

en: Add new comment
is: Bæta við nýjum ummælum

en: You are here
is: Þú ert hér
