TheCompany (7.x-1.4) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Comments
ast: Comentarios

en: Search
ast: Guetar

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu
