TheCompany (7.x-1.4) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Slideshow
gu: સ્લાઇડ શો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Search
gu: શોધ

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો
