TheCompany (7.x-1.4) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Slideshow
hy: Սլայդերի ցուցադրում

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Search
hy: Որոնել

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն
