Theme Hues (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Images
cs: Obrázky

en: Delete
cs: Smazat

en: Description
cs: Popis

en: Name
cs: Jméno

en: Theme
cs: Téma vzhledu
