Theme Hues (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Images
cy: Delweddau

en: Delete
cy: Dileu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Name
cy: Enw

en: Theme
cy: Thema
