Theme Hues (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Images
da: Billeder

en: Delete
da: Slet

en: Description
da: Beskrivelse

en: Name
da: Navn

en: Theme
da: Tema

en: Update settings
da: Opdatér indstillinger
