Theme Hues (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Images
el: Εικόνες

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Description
el: Περιγραφή

en: Name
el: Όνομα

en: Theme
el: Θέμα
