Theme Hues (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Images
et: Pildid

en: Delete
et: Kustuta

en: Description
et: Kirjeldus

en: Name
et: Nimi

en: Theme
et: Teema

en: Update settings
et: Uuenduste seaded
