Theme Hues (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Images
eu: Irudiak

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Name
eu: Izena

en: Theme
eu: Tema
