Theme Hues (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Images
fi: Kuvat

en: Delete
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Name
fi: Nimi

en: Theme
fi: Teema

en: Update settings
fi: Päivitysasetukset
