Theme Hues (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Images
gl: Imaxes

en: Delete
gl: Borrar

en: Description
gl: Descrición

en: Name
gl: Nome

en: Theme
gl: Tema
