Theme Hues (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Images
hi: चित्र

en: Delete
hi: मिटायें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Name
hi: नाम

en: Theme
hi: थीम
