Theme Hues (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Images
it: Immagini

en: Delete
it: Elimina

en: Description
it: Descrizione

en: Name
it: Nome

en: Theme
it: Tema

en: Update settings
it: Aggiorna impostazioni
