Theme Hues (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Images
kn: ಚಿತ್ರಗಳು

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ
