Theme Hues (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Images
lv: Attēli

en: Delete
lv: Dzēst

en: Description
lv: Apraksts

en: Name
lv: Nosaukums

en: Theme
lv: Tēma

en: Update settings
lv: Atjaunināšanas iestatījumi
