Theme Hues (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Images
mn: Зураг

en: Delete
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Name
mn: Нэр

en: Theme
mn: Загвар
