Theme Hues (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Name
nl: Naam

en: Theme
nl: Thema

en: Update settings
nl: Update-instellingen
