Theme Hues (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Images
oc: Imatges

en: Delete
oc: Suprimir

en: Description
oc: Descripcion

en: Name
oc: Nom

en: Theme
oc: Tèma
