Theme Hues (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Images
pl: Obrazki

en: Delete
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Name
pl: Nazwa

en: Theme
pl: Skórka

en: Update settings
pl: Ustawienia aktualizacji

en: Update theme
pl: Aktualizuj szablon
