Theme Hues (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Description
ps: سپړنه

en: Name
ps: نوم

en: Theme
ps: ویینه

en: Update settings
ps: امستنې اوسمهالیزول
