Theme Hues (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Images
pt: Imagens

en: Delete
pt: Apagar

en: Description
pt: Descrição

en: Name
pt: Nome

en: Theme
pt: Tema

en: Update settings
pt: Opções de atualização
