Theme Hues (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Images
ro: Imagini

en: Delete
ro: Șterge

en: Description
ro: Descriere

en: Name
ro: Nume

en: Theme
ro: Temă

en: Update settings
ro: Actualizați setările
