Theme Hues (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Images
ru: Изображения

en: Delete
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: Name
ru: Название

en: Theme
ru: Тема

en: Selectors
ru: Селекторы

en: Update settings
ru: Настройки обновления

en: Clear settings
ru: Очистить настройки
