Theme Hues (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Images
sk: Obrázky

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Name
sk: Názov

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Update settings
sk: Upraviť nastavenia
