Theme Hues (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Images
sv: Bilder

en: Delete
sv: Radera

en: Description
sv: Beskrivning

en: Name
sv: Namn

en: Theme
sv: Tema

en: Update settings
sv: Uppdatera inställningar

en: Clear settings
sv: Rensa inställningar
