Theme Hues (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Images
ta: படங்கள்

en: Delete
ta: அழி

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Name
ta: பெயர்

en: Theme
ta: தீம்
