Theme Hues (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Images
te: బొమ్మలు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Name
te: పేరు

en: Theme
te: అలంకారం
