Theme Hues (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Images
vi: Hình ảnh

en: Delete
vi: Xóa

en: Description
vi: Mô tả

en: Name
vi: Tên

en: Theme
vi: Sắc thái
