Theme Hues (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Description
am: ማብራሪያ

en: none
am: ምንም

en: Name
am: ስም

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Save settings
am: ቅንብሮቹን አስቀምጥ
